Nauka pływania Łańcut

Zajmujemy się nauczaniem pływania dzieci i dorosłych. Nauka odbywa się indywidualnie lub w grupach ok. 3-4-osobowych, które dobierane są przez
instruktora, na podstawie posiadanych umiejętności. Możemy pochwalić się dziesiątkami pływających stylowo uczniów, których prowadziliśmy od podstaw lub od średniozaawansowanego poziomu. Zachęcamy do edukowania dzieci już od 4 roku życia. Maluchy radzą sobie w wodzie lepiej niż dorośli, dlatego warto pielęgnować tę umiejętność i wypracować poprawny styl pływania.

Zajęcia prowadzone są w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łańcucie oddalonym 25 km od Rzeszowa i ok. 15 km od Przeworska. Godziny lekcji ustalane są indywidualnie. Nauka pływania to nie tylko świetna forma aktywności fizycznej, ale również umiejętność, która może uratować życie w przypadku zagrożenia wodnego. Watro wspomnieć, o korzystnym wpływie na kręgosłup. Regularne pływanie poprawnym stylem, przeciwdziała powstawaniu wad postawy. Aktywność traktowana jest także jako metoda rehabilitacji.

Nasi doświadczeni instruktorzy zapewnią Ci profesjonalne i indywidualne podejście, dzięki czemu nauka pływania będzie skuteczna i dostosowana do Twoich potrzeb. W trakcie zajęć zdobędziesz wiedzę z zakresu technik pływackich oraz bezpieczeństwa wodnego, co pozwoli Ci cieszyć się wolnym czasem nad wodą w pełni. Nauka pływania to także świetna forma aktywności fizycznej, która pozwoli Ci wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję oraz zrelaksować się po ciężkim dniu. Nasz basen jest wyposażony w specjalistyczny sprzęt, takie jak pianki i deski do nauki pływania, dzięki czemu nauka będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Nie czekaj, zapisz się na zajęcia nauki pływania już dziś i zacznij cieszyć się korzyściami, jakie daje ta wspaniała umiejętność.

Aqua start szkoła motorowodna

Bądź na bieżąco

Sprawdź najbliższe terminy