Kurs motorowodny Rzeszów

Jesteś mieszkańcem Rzeszowa lub okolic i chcesz nauczyć się prowadzić jacht motorowy? Zapisz się na szkolenie motorowodne i złap żeglarskiego bakcyla. Patent sternika motorowodnego uprawnia również do prowadzenia skuterów wodnych. Szkolenie praktyczne na patent sternika motorowodnego trwa zaledwie 1 dzień.

[read more] Jacht motorowy to rodzaj jachtu, w którym podstawowym źródłem energii jest jego silnik. Pierwsze jachty motorowe projektowano tak, aby były jak najszybsze, ale później stały się bardziej komfortowe i stylowe. Jachty motorowe są zwykle używane do luksusowych podróży, ale niektórzy używają ich również do wypraw wędkarskich lub innych aktywności. Jacht motorowy można również nazwać łodzią motorową. Motorówki zazwyczaj są mniejsze i lżejsze niż żaglówka czy jacht. Motorówki są wykorzystywane do wielu różnych celów. Mogą być używane do wędkowania, sportów wodnych lub po prostu do spokojnego pływania po jeziorze. Motorówki mogą być również wykorzystywane w misjach ratowniczych oraz akcjach poszukiwawczo-ratowniczych.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu motorowodnym?

Szkolenie motorowodne to specjalistyczna forma szkolenia z bezpieczeństwa na wodzie. Przeznaczone jest dla osób, które do pracy lub rekreacji wykorzystują jacht, lub łódź motorową. Szkolenie motorowodne uczy umiejętności niezbędnych do bezpiecznego prowadzenia łodzi na wodzie i radzenia sobie z ewentualnymi sytuacjami awaryjnymi. Szkolenie motorowodne nie jest obowiązkowe, ale jest wysoce zalecane, ponieważ może pomóc uratować życie i mienie. Gdy znajdziemy się w sytuacji zagrożenia. Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się nawigacji łodzią motorową lub chcą zdobyć nowe kwalifikacje. Kurs nauczy Cię, jak bezpiecznie i legalnie sterować oraz obsługiwać motorówkę na śródlądowych drogach wodnych. Dowiesz się również o budowie i konserwacji łodzi.

[/read]

Aqua start szkoła motorowodna

Bądź na bieżąco

Sprawdź najbliższe terminy